Atapark Life, Baby Shower konsepti ile güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle İstanbul Avcılar’da sizi ağırlamayı bekliyor. Kına gecesi, nişan, düğün, sünnet gibi organizasyonların dışında baby shower, doğum günü gibi organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz..

Baby shower anne adaylarına maddi ve manevi destek olmak için genelde doğuma 1 ya da 2 ay kala gerçekleşen organizasyondur. Doğuma bu kadar yakın zamanda takdir edersiniz ki annelerin stresi artmaktadır. Baby shower ile annenin tüm sevdikleri bir araya gelerek anneye hem moral kaynağı olurlar hem de getirdikleri hediyelerle maddi olarak da destek olurlar..

Annenin kız kardeşi ya da yakın arkadaşı tarafından organize edilse de davetli listesi ve hediye listesi için annenin de işe dahil olmasıyla baby shower planlanır..  Peki baby shower nerede gerçekleşmelidir? Baby shower partisini evinizde de gerçekleştirebilirsiniz. Ev ortamı sıcak ve keyifli olabilir ancak parti sonrasında temizlik süreci biraz yorucu olabilir. Bu nedenle parti mekanı seçmek en doğru tercih olabilir. Bu doğrultuda anneleri deniz manzaralı bahçelerimizde konuklarıyla harika bir gün geçirmeleri için davet ediyoruz.